Yargıtaydaki Dosyayı Sorgulamak

Yaşadığınız bir husumetten dolayı bir dava açtınız. Davanız uzun uğraşlar sonucunda neticelendi ancak dava aleyhinize sonuçlandıysa yargıtaya gitme hakkınız vardır. Davanın en baştan yargıtayda görülebilmesi için başvuruda bulunulması yeterlidir.

Yargıtay’a intikal etmiş bir davayı sorgulamak nasıl olacak. Bu artık çok kolay, tek yapmanız gereken Yargıtay Dava Sorgulama servisimizi aramak ve dosyanız hakkında bilgi almak.

Bizi nerede olursanız olun arayabilirsiniz, davanız hangi mahkemede olursa olsun fark etmez. Arayın ve tek telefonla dava hakkında her şeyi öğrenin.

Dava dosyası ve Yargıtay dava dosyası hakkında aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Dava ne zaman yargıtaya taşındı, dava ne zaman sonuçlanacak, dava dosyası ne aşamada gibi tüm sorularınız için sadece bir telefon açın.

Bizi aradığınızda karşınıza dava konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz çıkacak. Canlı olarak bağlanıp konuşabileceğiniz müşteri temsilcilerimize dilediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. UYAP ortak çalışması ile davanız hakkında tüm bilgilere anında ulaşırsınız.

Yargıtay dava sorgulama işlemleri için bir telefon kadar yakınınızdayız, arayın ve hemen öğrenin.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi