Yargıtay Dosyası Sorgulama

Yargıtay Dosyası Sorgulama

 

Yargıtay Dosya Sorgulama Servisi ile her türlü Yargıtay’a intikal etmiş dava dosyası sorgulamak çok kolay. Tarafı olduğunuz bir dava var Yargıtay’a intikal ettiyse davayı takip edebilirsiniz ve bunu sadece bir telefon ile yaparsınız. Yalnızca bir telefon açarak kaç adet davanız olduğunu, Yargıtay’da davanız olup olmadığını veya ne aşamada olduğunu hemen öğrenin.

Adliyeye gitmeden Yargıtay dava dosyası sorgulama davanızın tarihini ve saatini öğrenmek çok kolay. Yargıtay Dava Dosya Sorgulama Servisi ile dava ve icra durumlarınızı anında öğrenebilirsiniz. Kötü sonuçlarla karşılaşmamak ve tedbirlerinizi almak için servisimizi aramanız yeterli.

Adalet bakanlığına bağlı UYAP ile sorgulama hattımız arasındaki iş birliği sayesinde güvenilir bir şekilde dosyalarınızı takip etmenize yardım ediyoruz. Birine bir dava açtınız ve davanız sonuçlanmasının ardından Yargıtay’a intikal ettirildi. Bu tür durumlar oldukça sık yaşanabilir. Peki davanız Yargıtay’da iken nasıl takip edecekisniz. Cevabı oldukça basit. Yargıtay Dosya sorgulama servisimizi arayarak.

Davanızın her aşamasını, Temyiz ve ya Yargıtay aşamalarını sadece bir telefon açarak sorgulamanız son derece kolay. Adliyeye gitmeyin, bizi arayın, müşteri temsilcilerimize canlı bağlanın ve dilediğiniz kadar soru yöneltin. Sizlere hizmet vermek için telefon başında 7/24 bekleyen müşteri temsilcilerimizden destek alın.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi