UYAP Dosya Takip Servisi İle Sorgulama Yapın

mahkememobil

UYAP Dava Dosya Sorgulama Servisi ile dava dosyalarınız hakkında bilgi alabilmeniz artık çok kolay. Davanız veya icra dosyanızın ne durumda olduğunu öğrenmek istiyorsanız sadece bir telefon açmanız yeter. Adliyeye kadar gitmenize gerek kalmadan evinizden, işyerinizden veya cep telefonunuzdan bizi arayın, gerekli tüm bilgileri bizden öğrenin.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun davalarınız hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz. UYAP Dava Dosya Sorgulama Servisi bu hizmeti ayağınıza kadar getiriyor. Sadece bir kaç dakika içerisinde davanız hakkındaki bilgileri ve bir sonraki aşamalarını kolayca öğrenebileceksiniz.

Adliyeye gitmenize gerek kalmadan Türkiye’nin her yerinden alan kodu çevirmeden 7/24 bizi arayabilir, TC kimlik bilginizle, tarafı olduğunuz bir dava hakkında bilgi alabilirsiniz. Tek numara ile icra takipleriniz için, tarafı olduğunuz davanın tarih ve saatini öğrenmek için, davanızın ne aşamada olduğunu öğrenin.

UYAP ile anlaşmalı çalışan bilgilendirme servisimizi ararken kimliğiniz mutlaka yanınızda olmalı. Müşteri temsilcilerimiz size   bir kaç soru yönelttikten sonra   dava dosyanız hakkında gerekli tüm bilgileri verecek ve bilgilendirme yapılacak.   Bizi aradığınızda sizlere her konuda yarıdmcıolacak bir ekibimiz hazır bekliyor.

One thought on “UYAP Dosya Takip Servisi İle Sorgulama Yapın

  1. İzmir balçova arsalarıyla ilgili avrupa insan gakları dava sonucu

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi