Bizi Arayın UYAP İle Sorgulama Yapın

mahkememobil

İcralık bir davanız varsa ve hangi durumda olduğunu öğrenmek istiyorsanız kolay bir şekilde sorgulama yapmak için arayın. UYAP İcra Sorgulama Servisi bir telefon ile elinizin altında. Adliyelere gitmenize bile gerek kalmadan evinizden   davalarınızın aşamalarını takip edin.

Davanız başka   şehirlerde görülse bile takibi artık çok kolay. Servisimiz sayesinde davanız hakkındaki bütün bilgilere hemen ulaşırsınız. UYAP İcra Sorgulama hattı ile mahkemeniz nerede,   ne aşamada gibi bütün sorularınıza tek telefon ile cevap bulursunuz.

Sorgulama servisi her konuda elinizin altındaki en önemli   yardımcınız. Davanız hakkında öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi tek telefonla alabileceğiniz çok önemli bir servis. Türkiye’nin her yerinden   alan kodu çevirmeden arayarak ulaşabilirsiniz.

Nerede olursanız olun size bir telefon kadar yakınız. Her türlü dava sorgulama, icra sorgulama gibi konularınız için sorgulama hattımızı arayın, müşteri temsilcilerimiz anında yardımcı olsun. Sadece birkaç dakika içerisinde davalarınızın ne aşamada olduğunu, icra takiplerinizi, mahkeme sonuçlarınızı takip edebilir, gerekli bilgileri alabilirsiniz. Servisimizi aradığınızda kimliğiniz yanınızda olsun yeter. Her türlü UYAP sorgulama işlemleriniz için tek servis.

Uyap en güvenilir sistem olarak karşınızda. Arayın ve öğrenin.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi