Allianz Sigorta Bireysel Emeklilik Sorgulama

Allianz Sigorta Bireysel Emeklilik Sorgulama

 

Sigortacılık basit bir tarif ile beklenmedik durumlara karşılık kişinin kendini güvence altına almasıdır. Yıllar içinde prim ödeyerek sistemden emekli olmanız mümkündür. Allianz sigorta 1923 te İtalyan sigorta şirketi olan RAS tarafından kuruldu. Türkiye de Şark Sigorta ismi ile faaliyet gösteren kuruluş 2011 tarihinde Koç gurubu ile birleşti. Hizmetine Koç Allianz adı ile devam etmektedir. Firmadan yaptırdığınız bireysel emeklilik poliçenin durumunu allianz bireysel emeklilik sorgulama işlemini kuruluşun resmi sitesi olan www.allianzemeklilik.com.tr/tr/online-islemler linkine girerek öğrenebilirsiniz.

www.allianzemeklilik.com.tr/tr/online-islemler  BES Katılımcı girişini katılımcı sicil numaranız ve linke üye olurken aldığınız şifreyi girip allianz emeklilik sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Poliçenizin kalan süresi, ödenen toplam prim, an itibari ile alınacak emekli maaşı, emeklilik için kalan süreniz, birikimli ve birikimsiz poliçeler için özellikleri vs gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

www.allianzsigorta.com.tr/tr/online-islemler adresinden poliçe numarasını unuttuğunuz bir poliçenin allians poliçe no sorgulama poliçenizin çeşidini seçip TC kimlik veya vergi numaranızı girerek yapabilirsiniz.

Aramalar:

allianz bireysel emeklilik hesaplama,allianz bireysel emeklilik sorgulama

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi