Allianz Kasko Poliçe Sorgulama

Allianz Kasko Poliçe Sorgulama

 

Sigortacılık kısa tarif ile beklenmedik durumlara karşılık insanların kendini, mallarını, geleceklerini güvence altına almaya dönük yatırımıdır. Bu sistem süreç ile değişen ihtiyaçlara göre emeklilik, sağlık, trafik, kasko, kaza, afet, yangın vs gibi değişik ürünler ile hizmet vererek gelişmiştir. Allianz sigorta 1923 te İtalyan sigorta şirketi olan RAS tarafından kurulmuştur. Türkiye de Şark Sigorta ismi ile faaliyet gösteren kuruluş 2011 tarihinde Koç gurubu ile birleşmiştir. Hizmetine Koç Allianz adı ile devam etmektedir. Firmadan yaptırdığınız bir araç kasko poliçenin durumunu allianz kasko poliçe sorgulama işlemini kuruluşun resmi sitesi olan www.police.allianz.com.tr/login.aspx linkine girerek öğrenebilirsiniz.

www.police.allianz.com.tr/login.aspx ana sayfasında poliçe numarasını, TC Kimlik veya vergi numarasını, linke üye olur iken aldığınız şifreyi, ekrandaki güvenlik kodunu girip 10 kasko poliçe görüntüleme işlemini yapabilir poliçe detay bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

www.allianzsigorta.com.tr/tr/online-islemler adresinden kasko poliçenizin allians kasko poliçesi sorgulama poliçenizin çeşidini seçip TC kimlik veya vergi numaranızı girerek yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi