Sgk Hizmet Sorgulama

Sgk Hizmet Sorgulama

Devletin bütün hizmet birimlerinden devlet ile olan ilişkilerimizi düzenleyen belgeleri almak artık çok kolay. www.turkiye.gov.tr adresi kamu kurumlarının bir araya getirildiği ortak adres olan E devletin adresidir. E devlete Ptt den aldığınız şifre ve TC kimlik numarası ile girilir. Sosyal Güvenlik Kurumundan Sgk hizmet sorgulama bu adrese girilerek yapılabilir. .

E devlet e TC kimlik numaranız, şifreniz ile giriş yaparak yada http://www.sgk.gov.tr/wps/portal/tr/e_sgk/e_hizmetler adresinden sgk sorgulama İle ilgili açılan 4a, 4b, 4c hizmetleri ana başlığı altından bilgi alınabilir.

www.turkiye.gov.tr/sosyal-guvenlik-kurumu sitesinden detaylı bilgi alabilirler. Hizmet dökümlerini sgk sorgula nasıl yaparım diye düşünüyor iseniz ilgili siteye girerler. TC kimlik numaraları ve şiflerini yazdıktan sonra ekranda görülen SGK hizmetleri başlığı altındaki hizmet dökümü bölümünü açarlar. Sigortalı olarak çalışmaya başladıkları günden itibaren sorgulama gününe kadarki prim ödeme gün sayısı ve prim ödeme tutarları ekrana gelir. Arzu ederler ise döküm alabilirler.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi