200 Dk Avea Sorgulama

200 dk avea sorgulama

Müşteri odaklı hizmet anlayışının bugün geldiği noktada cep telefonu hizmetleri veren kuruluşlar hizmetlerine her gün bir yenisini eklemekteler. Avea’ nın 200 dk avea sorgulama hizmetini detaylarını www.avea.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Avea ‘ nın bütün konuşturma paketleri özelliklede 2000 dk avea sorgulama paketi için http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/AylikHerYone200Dk linkine girip bakınız.

Söz konusu olan 200 dk sorgulama avea sonrası abone olmak isterseniz size en yakın merkeze gitmeniz gerekecektir. Paket sizi 200 dk konuşturuyor ve sadece 12 tl ücret ödüyorsunuz. Bu işlemi 200 Dk yazıp 4545 e ücretsiz SMS atarak ta yapabiliyorsunuz.  Bu pakette 7-25 yaş gurubu üyeler Woops kaydı da yapabiliyorlar. Her 30 günde bir paketiniz otomatik yenileniyor. Pakete devam etmek istemediğinizde SMS atarak veya Avea merkezlerine giderek paketinizin iptal edilmesini isteyebilirsiniz. Paketinizin sürekli yenilenmesi için 12 tl nin yatırılması şarttır. Bu rakamı ödemediğinizde paket dolum süresinden bir gün önce yani 29. gün size bilgi verilecek ve paketiniz ek falyadalar haricinde iptal edilecektir.  Paket zaman aşım fiyatı ise dakikası 43,89 kuruştur.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi