Adliye Mahkeme Bilgileri Öğrenme

Adliye mahkeme bilgileri öğrenme

Mahkemesi olanlar artık adliyeye gitmeden de bilgilerini kolayca internetten öğrenebilirler. Adliye mahkeme sorgulama ile mahkemesi olan kişiler istedikleri bilgilere kolayca ulaşabilirler. Mahkeme bilgilerinden haberi olmayanlar bunun için e devlet sisteminden sorgulama yaparak bilgilerine kolayca ulaşabilirler. E devlet sisteminden sorgulama yapmak isteyenlerin öncelikle e devlet şifrelerini almaları gerekir.

E devlet sisteminden bilgi alacak olanlar öncelikle PTT şubesine giderek e devlet şifrelerini almaları gerekir. Mahkeme tarihini unutanlar sistemden adliye mahkeme tarihi sorgulama yaparak mahkemelerinin tarihini kolayca öğrenebilirler. Bu sayede mahkeme tarihini geçirmeden zamanında adliye de olarak mahkemede olunur. Daha fazla bilgi için https://www.turkiye.gov.tr/ adresinden sisteme giriş yapılması yeterli olacaktır.

Mahkeme bilgilerini sorgulamak isteyen kişiler bunun için interneti kullanabilecekleri gibi aynı şekilde telefon ile de bilgi alabilirler. Adliye sorgulama 4060 ile telefondan adliye bilgileri kolayca alınabilir. Mahkeme ile ilgili her türlü bilgiye bu şekilde kolayca ulaşabilir. İnterneti olmayanlar bu şekilde daha kolay ve kısa yoldan da mahkeme bilgilerine ulaşarak bilgi sahibi olabilirler.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi