Kota Aşımı Nasıl Takip Edilir?

Kota aşımı nasıl takip edilir?

İnternetiniz de belirlediğiniz kotanın üstüne çıkmak istemiyorsanız bunun için internetten sorgula yaparak kota durumunuzu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Airties kota sorgulama ile dilediğiniz zaman kotamızın daha ne kadar kaldığını öğrenebilir ve ona göre internetinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Kota aşımı yapmak istemeyenler bu şekilde kotalarını kontrol ederek bilgi alabilir ve ona göre internetini daha rahat kullanabilirler.

Artık kota aşma sıkıntınız için internetten bilgi alabilir ve daha rahat bir şekilde internetten yararlanabilirsiniz. Bunun için Airties kota sorgula sekmesine tıklayarak internetten bilgileri girerek istediğiniz zaman kota sorgulaması yapabilirsiniz. Bu sayede kota aşımı için ne kadar daha internet kullanabileceğinizi öğrenmiş olursunuz. İnternet kota aşımı belirlenen paket ücretinin üzerine çıkılmasına neden olduğundan bu konuda dikkat etmek isteyenler paketin belirlemiş olduğu kotayı aşmamak için sorgulama ile bilgi alabilirler.

Airties kota sorgulama programı ile internetten dilediğiniz zaman sorgulama yaparak kotanızda kullanabileceğiniz ne kadar internetinizin kaldığını öğrenmeniz mümkündür. Bu sayede azalması durumunda daha dikkatli olarak internetinizi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi