İnternet Garanti Sorgulama

İnternet garanti sorgulama

İnternetiniz de sorun varsa bunun için arıza bildirimi yapmanız gerekir. Arıza bildirimi yaptıktan sonra internetten istediğiniz yerden sorgulama yaparak arıza durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Airties arıza sorgulama ile arıza durumunu kontrol ederek yapılıp yapılmadığı hakkında bilgi alabilirsiniz. Arıza bildirimi yaptıktan sonra takibi için tekrar tekrar aramanıza gerek kalmadan bunun için internetten arıza takip numarası işe sorgulama yapmanız yeterli olur.

İnternetinizin garanti süresi hakkında bilgi almak için internetten sorgulama yaparak bilgi almanız mümkündür. Airties garanti sorgula sekmesine tıklayarak daha ne kadar süre için garantinizin olduğunu öğrenerek ona göre arızalanması durumunda garantinden yararlanabilirsiniz. Artık teknoloji sayesinde telefonla arama yapmanıza gerek kalmadan da internetten arıza vermeniz durumunda aldığınız takip numarası ile sorgulama yapabileceğiniz gibi aynı sistemden garanti süresini de sorgulayarak öğrenebilirsiniz.

Airties garanti sorgulama ile almış olduğunuz internet bağlantısının ne kadar daha süre garanti kapsamında olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için internetten sorgulama yaptığınız durumda gerekli bilgileri sisteme doğru ve eksiksiz şekilde girmeniz gerekir.

Aramalar:

airties garanti sorgulama

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi