500 Mb İnternet Vodafone Sorgulama

500 mb internet vodafone sorgulama

Daha birkaç on yıl önce birilerini telefon ile aramak ciddi bir işti. Okada ciddi idi ki saatlerce bağlanmak için beklerdiniz. Oysa bugün sadece konuşmak değil, mesajlaşmak, internette dolaşmak mümkün hale geldi. Komple paket ismi ile 500 mb internet vodafone sorgulama hizmetinin ayrıntılarını www.vodofone.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bütün ürün detayları gibi komple paket detayları 500 mb sorgulama vodafone ayrıntılı bilgi ihttp://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/cebine-gore-komple-paketler.php linkinden bakılabilir..

Vodafone komple paket 500 mb internet paketi sorgulama vodafone işlemi yapıp pakete üye olmak isteyenler servi merkezlerimizden abone olabilecekleri gibi KOMPLE yazıp 7000 e kısa mesaj atarak da abone olabilirler. Paket dahilinde dakikalar, kısa mesajlar veya internet kullanım süreniz bittiği taktirde mevcut tarife üzerinden fiyatlanacaksınız. Bir kişi bu hattan en fazla üç adet satın alabilir. Eğer kullanmadığınız bir dakika söz konusu olur ise bu süre silinecek, devir etmeyecektir. Paketteki dakikaların atış periyodu 60 saniyedir. Paketinizin anlık sorgulamasını SOR KOMPLE yazıp 700 e SMS ile sorup öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi