500 Dk Sorgulama Vodafone

500 dk sorgulama

Daha birkaç on yıl önce birilerini telefon ile aramak ciddi bir işti. Okada ciddi idi ki saatlerce bağlanmak için beklerdiniz. Oysa bugün sadece konuşmak değil, mesajlaşmak, internette dolaşmak mümkün hale geldi. Komple paket ismi ile 500 dk sorgulama vodafone hizmetinin ayrıntılarını www.vodofone.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bütün ürün detayları gibi komple paket detayları 500 mb deneme paketi vodafone sorgulama ayrıntılı bilgi ihttp://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/cebine-gore-komple-paketler.php linkinden bakılabilir..

Vodafone komple paket 500 mb internet paketi sorgulama vodafone işlemi yapıp pakete üye olmak isteyenler servi merkezlerimizden abone olabilecekleri gibi KOMPLE yazıp 7000 e kısa mesaj atarak da abone olabilirler. Paket dahilinde dakikalar, kısa mesajlar veya internet kullanım süreniz bittiği taktirde mevcut tarife üzerinden fiyatlanacaksınız. Bir kişi bu hattan en fazla üç adet satın alabilir. Eğer kullanmadığınız bir dakika söz konusu olur ise bu süre silinecek, devir etmeyecektir. Paketteki dakikaların atış periyodu 60 saniyedir. Paketinizin anlık sorgulamasını SOR KOMPLE yazıp 700 e SMS ile sorup öğrenebilirsiniz.

Aramalar:

www vodofone com tr

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi