250 MB İnternet Paketi Turkcell Sorgulama

Turkcell 250 mb internet paketi sorgulama işlemi için dilerseniz SMS ile sorgulama yapabilirsiniz. Bunun için mesaj kısmına “kalan” yazarak 2222’ye ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Size gönderilecek olan cevap mesajında paketinizde kaç mb kaldığını öğrenebilirsiniz.

250 MB internet paketi Turkcell sorgulama için bir diğer yöntem ise online sorgulamadır. Bir tıklama ile paketinizde ne kadar internet kullanım hakkınız kaldığını öğrenebilirsiniz.

İnternet kotanız dolmadan ve faturanıza ek ücret yansımadan önleminizi alabilirsiniz. İsterseniz yeni paket tanımlanana kadar bekler, isterseniz de yeni bir internet paketi alırsınız. İnternette daha özgür dolaşabilmek için paketinizin ne kadar kaldığını bilmek sizin için son derece faydalı olacaktır.

Telefonunuzdan Turkcell online işlem ekranına girerek hattınızla ilgili tüm sorgulamaları yapabilirsiniz. Aşağıdaki linki tıklamanız yeterlidir.

https://www.turkcell.com.tr/hesabim/tl-islemleri/cepten-internet-paketi-yukle?place=header_paket_yukle&place=header_paket_yukle

 

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi