15 Tl 500 Dk Vodafone Sorgulama

15 tl 500 dk vodafone sorgulama

Çağ iletişim çağı olunca iletişim araçlarının yapısı ve şekli hızla değişmektedir. Teknolojin sunduğu imkanlar ile süreksi yenilenen ve nerede ise takip etmekte zorlandığımız cep telefonları sistemleri konun en önemli parçasını oluşturmakta. Bir sözleşme ve içerik paketli ile satın alınan konuşma paketleri vodafone’ nun sunduğu 15 tl 500 dk vodafone sorgulama hakkında bilgi edinmek kolaylaştı..

Bütün servis sağlayıcıları ürün zenginliği, konuşma süreleri veya paketin içieriği kapsamında oldukça detaylı hizmetler vermektedir. Bu manada Vodafone hizmet paketlerinden biri olan 15 tl 500 dk sorgulama vodafone ve araştırma için http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/priceplans/duble-500-tarifesi adresine girmek yeterli.

Vodafone konu edilen 20 tl 500 dk vodafone sorgulama ve abonelik işlemini abone merkezlerinden alabilirsiniz. Yurt içi her yöne siz konuşturan paket her ay tarife yenilemelerini 3 gün önceden SMS ile size bilgi vermektedir. Paket içinde kalan sürenizi SORDUBLE 500 yazıp 7000 e SMS atarak öğrenebilirsiniz. Paket aşımı her dakika için vergiler dahil 46,25 TL den ücretlendirilir. Konu ve paket detaylarını yukarıda linke girip öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi