100 MB İnternet Sorgulama Turkcell

turkcell-internet-paketiTurkcell hattınızda 100 MB internet paketinizden kalan miktarı öğrenmek öğrenmek için sorgulama yapmanızda fayda var. Paketinizde ne kadar kaldığını öğrenebilmek için sorgulama yapılması gerekmektedir. Turkcell hattımda ne kadar internet paketim kaldı diye merak ediyorsanız, yazımızı okuyun.

Sorgulama yapmak için de bir kaç seçenek mevcut. Bunlardan biri 532 müşteri hizmetlerini aramaktır. Müşteri temsilcisinden veya sesli yanıt sisteminden sorgulama yapabilirsiniz. Turkcell 100 MB internet paketi sorgulamak için kullanılan başka bir yöntem de SMS ile sorgulamadır. KALAN yazarak 2222’ye mesaj atarak da kaç mb internetiniz kaldığını öğrenebilirsiniz.

Paket sorgulamak için uygulanabilecek başka bir yöntem ise Turkcell online işlem merkezine girerek hattınızdaki paketler hakkında bilgi alabilmektir. Sadece bir tıklama ile paketlerinizi sorgulayabilirsiniz. Eğer internet paketi az kaldıysa ve internet kullanımız devam ederse bu durumda faturanıza ek ücretler yansıyabilir veya ön ödemeli hattınızdan TL’leriniz hızlı bir şekilde düşebilir.

sorgulama için aşağıdaki linki tıklayın;

http://www.turkcell.com.tr/yardim/tarife-ve-paketler/mesajlasma/paketimde-kalanimi-nasil-ogrenebilirim

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi