100 Mb İnternet Paketi Turkcell Sorgulama

100 mb internet paketi turkcell sorgulama

İnternet ve onun getirdiği kolaylıklar günlük hayatın her noktasın da kullanılmak sureti ile insana hizmet etmeye devam ediyor. Bu anlamda cep telefonu kullanıcılarına servis hizmeti veren kuruluşlar arasında lider kuruluşun sunduğu 100 mb internet paketi turkcell sorgulama ve bilgi edinmek kolaylaştı.

Her servis sağlayıcı konuşma paketlerine SMS ve İnternet uygulamalarını ilave ederek zengin ürün çeşitliliği oluşturmaya çaba harcamaktadır. Turkcell internet kullanım paketleri ve özellikle 100 mb internet  turkcell sorgulama işlevi www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/abone-alimina-kapali-paketler/faturali-aylik-100-mb-mobil-internet-paketi adresi üzerinden yapılabilir.

Turkcell internet paketlerine ve tabi ki 100 mb sorgulama turkcell  ve abonelik işlemini 2222 ye SMS atılarak ya da 532 veya 0532 532 00 00 nolu müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilir ve abonelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Paket 3G sisteminde olup, aylık limit aşımı vergileri ile beraber her bir kilo byte için 0,05 TL dir. Paketiniz içinde kullanmadığınız her mega byte bir sonraki aya devir etmek isterseniz KALA N İNRETNET yazıp 2222 ye SMS atarak devir edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi