UYAP İcra Davası Takibi Nasıl Yapılır?

UYAP İcra Davası Takibi Nasıl Yapılır?

Size ait tüm davalarınızı tek bir telefonla takip etmek için UYAP İcra Sorgulama Servisi elinizin altında. Adliye binalarına gitmenize gerek kalmadan oturduğunuz yerden davalarınızın sonucunu öğrenmek çok kolay.

Davanız nerede olursa olsun hangi şehirde olduğu önemli değil, takip etmek bir telefon yakınlığında. Servisimiz sayesinde davanız hakkındaki bütün bilgilere bir kaç dakika içerisinde ulaşırsınız. UYAP İcra Sorgulama servisi ile mahkemeniz nerede, hangi tarih ve saatte, ne aşamada gibi bütün sorularınıza tek telefon ile cevap bulmanız mümkün.

Servisimiz her konuda yardımcınız, adeta hayatınızı kolaylaştıran bir yardımcınız gibi her an yanınızda. Dava dosyanız hakkında öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi tek telefonla alabileceğiniz çok önemli bir servis. Türkiye’nin her yerinden   istediğiniz telefon hattı ile arayıp bize ulaşabilirsiniz. Hangi şehirde olursanız olun size bir telefon kadar yakınız. Her türlü dava sorgulama, icra sorgulama, uyap icra sorgulama, uyap sorgulama gibi konularınız için bizi arayın, müşteri temsilcilerimiz anında yardımcı olsun. Sadece birkaç dakika içerisinde davalarınızın ne aşamada olduğunu, icra takiplerinizi, mahkeme sonuçlarınızı takip edebilir, gerekli bilgileri alabilirsiniz. Servisimizi aradığınızda kimliğiniz yanınızda olsun yeter. Dava dosya sorgulama işlemleriniz için UYAP anlaşmalı servisimizi arayın ve öğrenin.

4 thoughts on “UYAP İcra Davası Takibi Nasıl Yapılır?

  1. Adima acilmis icra davasi varmi

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi