İcrada Dosyam Var Mı?

İcrada Dosyam Var Mı?

İcra dosyasının sorgulanması işlemi için büyük kolaylıklar geldi. İcrada bir ya da birden fazla dosyası bulunan biri iseniz bu dosyaların sorgulanması size zorluk yaratabilir. Her bir dosya için nereye gideceğinizi nereyi araycağınızı bilemeyebilirsiniz.

İcra dosyası ne zaman kapandı, haciz ne zaman gelir giib sorularınız için de nereyi arayacağınızı bilemiyorsanız, hukuk bürosu ile görüşmekten çekiniyorsanız tek bir telefonu arayarak anında bilgi alabiliyorsunuz. Bunun için ise nerede olduğunuzun da önemi yok. Türkiye’nin bir ucundan, diğer bir ucundaki davayı ya da dosyayı takip edebilirsiniz. Servisimizi aradığınızda sizden istenen şey dosya numarasıdır. Dosya numarasını söyledğinizde dosyalarınız hakkında bilgi alırsınız. Ancak dosya numarasını bilmediğiniz durumlar da olabilir. Bu durumda da müşteri temsilcilerimiz bir kaç kimlik sorusunun ardından sizlere gene dosyanız hakkında yardımcı oluyorlar.

Aklınıza takılan her şey için, dosya sorgulama, icra sorgulama, haciz sorgulama gibi tüm konularda uzman müşteir temsilcilerimize hemen bağlanıyorsunuz, telefonda bekleme gibi bir durum asla olmuyor. Bağlandığınız anda da dilediğiniz kadar soru yöneltebiliyorsunuz.

Dava ne zaman görüldü, ya da icra dosyası ne zaman açıldı gibi tüm sorularınız için tek yapılması gereken bir telefon açmak. Arayın ve icra ve haciz hakkında tüm soru işaretlerinizden kurtulun.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi