İcra Dosyasını UYAP İle Sorgulamak

İcra Dosyasını UYAP İle Sorgulamak

İcrada bir davanız varsa ne aşamada olduğunu öğrenmek istiyorsanız artık çok kolay bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. UYAP İcra Sorgulama Servisi size bir telefon   yakınlığında. Adliyelere gitmenize bile gerek kalmadan evinizden   davalarınızın durumunu öğrenebilirsiniz. İcra davanız başka bir şehirde görülüyor bile olsa takibi çok kolay. Servisimiz sayesinde davanız hakkındaki bütün bilgilere bir kaç dakika içerisinde ulaşırsınız.

UYAP İcra Sorgulama servisi ile mahkemeniz nerede, hangi tarih ve saatte, ne aşamada gibi bütün sorularınıza tek telefon ile cevap bulmanız mümkün. Servisimiz her konuda elinizin altındaki en önemli   yardımcınız gibi. Davanız hakkında öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi tek telefonla alabileceğiniz çok önemli bir servis. Türkiye’nin her yerinden   alan kodu çevirmeden arayın ve ulaşın. Nerede olursanız olun size bir telefon kadar yakınız.

Her türlü dava sorgulama, icra sorgulama gibi konularınız için servisimizi arayın, müşteri temsilcilerimiz hemen yardımcı olsun. Servisimizi aradığınızda kimliğiniz yanınızda olsun yeter. Her türlü UYAP sorgulama işlemleriniz   tek numarada. Arayın ve dosyalarınız hakkında sormak istediğiniz, bilmek istediğiniz her şeyi hemen öğrenin. Her gün ve saatte kolayca arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi