İcra Dosyalarımı Sorgulamak İstiyorum

İcraya mı verildiniz? İcrada dosyanız mı var? İcradaki dosyanızı nasıl sorgulayacaksınız? Ve tüm sorularınız ya da sorunlarınız için İcra Sorgulama servisi ile sizin adınıza açılmış bir icra davası olup olmadığını hemen öğrenirsiniz.

Bizi arayarak herhangi bir davanız ya da icranız var mı, icra dosyanız ne aşamada hemen öğrenirsiniz. Herkes  bir icra davasının olup olmadığını bile bilmeyebilir. Belki de ödemeyi unuttuğunuz bir fatura size bir süre sonra icra davası olarak geri dönebilir.

İcra Dava sorgulama servisini aradığınızda hakkınızda açılmış bütün davalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Üstelik bunun için adliyeye gitmenize hiç gerek yok. İcra Sorgulama servisi ile dava ve icra sorgulamaları yaparak,   yaşanacak olumsuzlukları önceden önlemiş olursunuz. Adalet bakanlığına bağlı Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi UYAP ile sorgulama hattı arasındaki iş birliği sayesinde güvenilir bir şekilde dosyalarınızı takip edebilirsiniz.

İcra takibi için en güvenilir adres elinizin altında ve size bir telefon kadar yakın. Var olan bütün duruşmalarınızın tarih, saat ve yerini de bizi arayarak öğrenmeniz çok kolay. Servisimizi arayarak alabileceğiniz bilgiler oldukça fazla. Aklınıza geşen tüm dava konuşarı hakkında bilgi alın. Tek yapmanız gerken bizi aramak.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi