Emeklilik Hesaplama İçin Arayın

Emeklilik Hesaplama İçin Arayın

Emeklilik hesaplama 4B yani Bağkur‘dan ne zaman emekli olacağınızı öğrenmek eskisi kadar zor değil. Yeni yasalarla Bağ-kur‘lular artık 4B olarak tanımlanmaya başlandı. Kendi adına çalışan esnaf, tüccar, serbest meslek sahibi ve sanatkarlar Bağkur yani yeni adıyla 4B’den emekli oluyorlar.

4B ve Bağ-kur hakkında Emekliliğinize ne kadar kaldığını, prim gün sayınızı ve ne kadar maaş alacağınızı ve bunun gibi konuları öğrenmek istiyorsanız bizi arayın size ilgili kurumun telefon numarasını anında verelim. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizlere ilgili kurumun telefon numaralarını hemen paylaşacaklardır.

Bağkur emeklilik hakkındaki her türlü bilgiye, vereceğimiz telefon numaralarından ulaşmanız mümkün. Resmi kurumlarda yorulmadan, yerinizden bile kalkmadan, servisimizi arayarak, en doğru bilgiyi nereden alacağınızı öğrenin. Konularında uzman müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaya hazırlar. İstediğiniz her resmi kurum numarasını emeklilik sorgulama servisimizden öğrenmeniz çok kolay.

Emeklilik herkesin olduğu gibi sizin de hayaliniz ve hakkınız. Prim gün sayınız, tescil tarihiniz, yaşınız, sigortalılık haklarınız gibi bir çok bilgiyi nereden öğrenebilirim diye düşünmeyin. Arayın bizi hangi konuyla ilgili nereyi arayacağınızı hemen öğrenin. En doğru bilgiyi, kafanız karışmadan, yorulmadan, canınız sıkılmadan öğrenin. Dileidğiniz gün ve saatte arayın ve bizden emeklilik sorgulama, bağkur sorgulama gibi konularda bilgi edinin.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi