Emekli Olacağım Günü Bilmiyorum

 

Emekli olacağım günü bilmiyorum, emekli oalcağım yılı öğrenmek istiyorum, ne zaman emekli olacağımı bilmek istiyorum. Tüm sorulara en güvenilir kaynaktan cevap alabilirsiniz. Devletin vatandaşların hizmetine sunduğu resmi siteyi tıklamanız yeterli.

Ne zaman emekli olacağımı öğrenmek istiyorum, emeklilik hesaplaması yapmak istiyorum, kaç yaşında emekli olacağımı öğrenmek istiyorum ve diğer tüm sorularınız için devletin resmi sitesinden bilgi alın.

Emeklilik hesaplama işlemleri yaparak ne zaman emekli olacağınızı öğrenmeniz mümkündür. Aşağıda linkini verdiğimiz siteye girdiğinizde sizden istenen bilgileri dodurarak en güvenilir sistem üzerinden hesaplama yapabilmiş olacaksınız. Devletin vatandaşlarına sunduğu bu hizmet ile resmi kurumlara gitmenize gerek kalmadan kolayca hesaplama yapar ve geleceğinizi buna göre planlayabilirsiniz.

Emeklilik için SGK hizmet dökümü alabilmeniz için gerekli olan şey e-devlet şifrenizdir. Postaneden alacağınız bir e-devlet şifresi ile devletin resmi internet sitesinden SGK emeklilik sorgulama yapın ve emekliliğinize ne kadar kaldığını öğrenin.

Sorgulamak için tek yapılması gereken aşağıda sizin için paylaştığımız linki tıklamanız ve e-devlet şifrenizle giriş yapmanız.

 tıklayın: https://uyg.sgk.gov.tr/nezaman/

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi