İstanbul İli İçin 2B Arsa Bilgileri Sorgulama İşlemi

 

İstanbul İli İçin 2B Arsa Bilgileri Sorgulama İşlemi

 

Öncesinde orman niteliği taşıyan ve bu vasıfta olduğu için satış dahilinde bulunmayan her türlü arsa ve araziler, şu anki nitelik kaybından dolayı ve artık orman olarak sayılmadığı için, hak sahiplerine çeşitli satış süreci işlemleri dahilinde verilmektedir. 2b arazisi fiyat sorgulama seçeneği ile bu araziler sorgulanmakta ve detaylı bilgi alınmaktadır.

İstanbul ili başta olmak üzere; Antalya, Muğla ve diğer iller kapsamında satış sürecine girecek her şekilde arazi ve arsa hak sahiplerini beklemektedir. Sorgulama işlemleri dahilinde 2b arsa fiyat sorgulama yaparak bu işlemler gerçekleşmekte ve hak sahibine bilgi edinme şansı doğmaktadır.

MEGEM, diğer bir adıyla Milli Emlak Genel Müdürlüğü’nün başarılı bir biçimde hizmete sunmuş olduğu resmi web adresi http://www.milliemlak.gov.tr/ aracılığı ile sorgulama işlemleri yapılmaktadır. İstanbul ili için Beykoz amaçlı sorgulama yapılacak ise, 2b fiyat sorgulama beykoz şeklindeki bir aramanın ve web sitesine yönlendirilmenin sonucunda, arsa fiyat sorgulaması yapılmakta ve hak sahibine gereken bilgi ve detaylar aktarılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi