Varlık Olsa Da Olmasada Sağlık Şart

VARLIK OLSA DA OLMASA DA SAĞLIK ŞART

Dünyanın bilinmeyen ve karanlık hangi rotasında olursanız olun ya da ister zirveyi kovalayın ister yere inin bütün bunları yapabilecek güç her şeyden önce sağlıkla mümkündür. Aile hekimleri hastalıklara karşı zafer kazanmak için kullanabileceğiniz kalkanları gösteren ilk danışmanlarımızdır. Özellikle ülkemizde aile hekimi sorgulama telefon vb. birçok cihazla ulaşmak kolaylaştırılmışken sağlıktan asla ödün verilmemelidir.

Aile hekimi sorgulama telefondan bile kolayca yapılabilmektedir. Her zaman hanenizde olmayabilirsiniz. Hekiminize aklınızdaki suali yöneltmek isteyebilir ama hekiminizin nerede olduğunu ve kim olduğunu bilemeyebilirsiniz. Artık bu bir sorun hatta soru olmaktan bile çıktı denilebilir. Hayatı kolaylaştıran hizmetler hızla güçlenip yayılırken, olmazsa olmazımız sağlık sektörünü de halkın kolayca ulaşabileceği bir hizmetle desteklemektedir.

Aile hekimi sorgulama Mersin ilinde ikamet etmekte olan vatandaşlar için internet üzerinden  http://sbu.saglik.gov.tr/sbahbs/ adresinde kolayca yapılabilmektedir. Sağlığına savaşı kazanmak ve çizdiği yolu devam ettirebilmek için önem veren herkes ilk tıbbi danışmanının kim olduğunu bilmesi çok önemlidir. Çünkü bilmeniz sağlık merkezine gittiğinizde size her şeyden önce zaman kazandıracaktır ve bilinçli birer insan olduğunuzun farkında olmanızı sağlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi