TTNET Online İşlemler

TTNET Online İşlemler

TT NET Türkiye `de en büyük servis sağlayıcılardan biridir. İnternet üzerinden ve telefon ile bütün işlemleri yapabilme imkânı vermektedir. İnternet üzerinden günün her saati ve istediğiniz yerden fatura işlemleri sayfasından abone NO ile TTNET fatura sorgulama seçeneğine tıklayarak sorgulama yapılabilmektedir. Birkaç dakikada tüm eski ve güncel borçları görebilme imkânı vermektedir.

TT NET web sitesinde bulunan bireysel işlem merkezinden tüm borç sorgulama işlemleri yapılmaktadır. Bu sayfaya giriş yapıldıktan sonra öncelikle sizi tanıması için gerekli bilgileri girmek gerekmektedir. Hizmet numarası, ADSL numarası, telefon numarası ve TT NET mobil numarası seçeneklerinden bir tanesi seçilerek işleme devam edilmektedir. Abone NO ile TTNET borç sorgulama işlemi ile tüm geçmiş ve güncel faturaları görmek mümkündür.

TT NET web sitesinden kolayca kota sorgulama yapılabilmektedir. Limitli kullanıcılar kaç GB kulanım hakkı kaldığını limitsiz kullanıcılar ise internet kullanım oranlarını görebilmektedirler. www.ttnet.com.tr adresinden bireysel işlem merkezine girilerek abone NO ile TTNET kota sorgulama işlemi yapılmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi