Trafik Cezasını Sms İle Öğrenebilirsiniz

TRAFİK CEZASINI SMS İLE ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile artık bilgiye en kısa zamanda ve istenilen yerde ulaşılabiliyor. Özellikle kısa mesaj servisleri bu konuda en büyük yardımcımız. Araç plakası trafik ceza sorgulama da aynı şekilde yapılabiliyor ve böylece hem kendi aracımızın hem de eğer ikinci el alacağımız bir araç varsa onun trafik cezası bilgilerine hemen ulaşılabiliyor.

Araç plaka sorgulama sms ile yapılırken tüm operatörlerden 5664’e plaka numarası yazılarak gönderilebiliyor. Bu yöntemle aracın sadece trafik cezası bilgilerine değil hasar, kaza, sigorta bilgilerine de rahatlıkla ve aracısız olarak ulaşılabiliyor. Sürekli güncellenen bu bilgiler özellikle araç alımında oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçilmesine yardımcı oluyor.

Tüm bu sorgulamaların yanı sıra araç radar borcu sorgulama da aynı şekilde bir sms ile yapılabiliyor. Her sorgulama için 4.00 TL olarak belirlenen mesaj ücretleri kullanılan operatörün faturasına yansıtılıyor. Hem zamandan kazanmak hem de maddi anlamda mağdur olmamak istiyorsanız günümüz akıllı telefon teknolojisinin sunduğu bu hizmetten siz de faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi