Sadece Bir Kısa Mesaj İle Araç ve Trafik Borç Bilgilerini Öğrenme

Sadece Bir Kısa Mesaj İle Araç ve Trafik Borç Bilgilerini Öğrenme

 

İnternet üzerinden, trafik cezası, hasar, mağduriyet ve borç bilgilerini sunabilen sistemlerin aksine, sadece bir kısa mesaj yardımı ile de sorgulama yapılmakta ve bütün bilgiler mesaja cevap olarak telefona iletilmektedir.Trafik Sigortaları Bilgi Merkezi kapsamında üye olunarak ta gerçekleştirilen bu tarz sistemler, her şebeke dahilinde hizmet verirken, araç tramer sorgulama avea şeklinde de sorgulama mesajı gönderilmektedir.

Kullanıcı, kısa mesaj ile sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek adına, cep telefonundan 5664 numarasına plakayı yazıp göndermesi gerekmektedir. Araç tramer sorgulama sms vodafone işlemlerini kolay bir şekilde öğrenebildiği bu uygulama ile her operatör desteklenmektedir. Bu şekilde vatandaş aracı ile ilgili, trafik cezaları, mağdur durumu bilgileri ve borç durumuna dair detayları öğrenmekte ve vakit kaybetmeden ödeme işlemlerini yapmak adına hareket geçmektedir.

Hayatı kolaylaştıran bu borç sorgulama ve ceza sorgulama işlemleri sayesinde, araç tramer sorgulama turkcell şeklinde de işlem yaparak, sistemin bütün operatörleri desteklediğini görmem mümkün olmakta ve sorgulama işlemlerini hızlı bir biçimde gerçekleştirmek hayal olmaktan çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi