MEDAŞ Online işlemler

MEDAŞ Online işlemler

MEDAŞ Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. bünyesinde bulunmaktadır. Konya, Aksaray, Niğde, Kırşehir, Nevşehir, Karaman illerine hizmet vermektedir. Şirket tüm hizmetlerini halkın beklentileri doğrultusunda insan unsurunu en ön planda tutarak gerçekleştirmektedir. Tüm abonelik işlemleri hizmet noktalarının dışında web sitesinden de yapılabilmektedir. Abone borç sorgulama MEDAŞ gibi birçok işlemi çevrimiçi yapabilme imkânı vermektedir.

MEDAŞ serbest tüketiciler, mesken grupları, ticarethane grupları, sanayi grupları ve serbest sulama abonelikleri başvurusu için gerekli tüm belgeler ve bilgiler online sitesinde bulunmaktadır. MEDAŞ web sitesinde başvuru anından itibaren tüm bilgilerinizi ve durumunuzu abone durum sorgula ile çevrimiçi görebilmek mümkündür.

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş uzman ve tecrübeli kadrosu ile müşteri memnuniyetine odaklı mobil teknolojileri en etkin şekilde kullanan elektrik dağıtım şirketidir. www.meramedas.com.tr adresinden her türlü işleminizi internet üzerinden yapabilme kolaylığı sağlamaktadır. Abone NO öğrenme telefon ile de bilgi alınmaktadır. Böylece web sitesinden gerekli işlemler daha hızlı ve kolay yapılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi