İSKİ Abonelik Sorgulama İşlemleri

İSKİ Abonelik Sorgulama İşlemleri

 

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi olarak hizmet vermekte olan ve İSKİ diye de bilinen idari kurum çerçevesinde verilen online hizmetler de, diğer kurumlarda olduğu gibi pratik olmakta ve abonelere çeşitli abone no sorgulama su başlığı altında sorgulama işlemleri sağlamaktadır. Kendine ait  web sitesi yardımı ile sorgulama işlemleri oldukça basit ve hızlı bir biçimde gerçekleşmekte ve güncel abonelik bilgilerini edinmeyi sağlamaktadır.

İSKİ’nin hizmetlerine eklediği dijital platform sayesinde abone sorgulama iski gibi işlemler halledilmekte ve aboneye bilgiler anında sağlanmaktadır. İSKİ’nin sitesine ait bir uzantı linki olan https://esube.iski.gov.tr/ aracılığıyla gerçekleştirilecek üyelik girişi ile, sorgulama işlemlerini yapabilir ve güncel detayları alabilirsiniz. TC Kimlik numarası ve şifrenin gerektiği bu işlemleri yapabilmek için, üye kayıt kısmından öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir.

İstanbul Kanalizasyon ve Su İdaresi’nin sunmuş olduğu dijital hizmetler ve şube kapsamında abone sorgulama su ve İSKİ abonelik sorgulama işlemleri kolay bir şekilde halledilmektedir. Abonelik bilgilerini alabilmek ve sorgulama adına üye kaydı ve üye girişi yapılması gerektiği bu açıdan önem taşımaktadır.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi