İGDAŞ Abonelik Sorgulama İşlemleri

İGDAŞ Abonelik Sorgulama İşlemleri

 

Doğal gaz hizmetleri sunarak faaliyetlerine devam eden, sürdürülebilir ve daima yenilikçi bakış açısıyla yaşam kalitesini yükseltmek amacı ile hizmetler götüren İGDAŞ, internet ortamında online hizmetler vermekte ve abone sorgulama igdaş başlığı altında sorgulama işlemleri sağlayarak tüketiciyi hesabıyla ilgili güncel bilgilendirme dahilinde tutmaktadır. Doğal gaz hizmetlerine dair her bilgiyi bulabileceğiniz internet sitesi aracılığı ile, sorgulama işlemlerini yapmak ta mümkün kılınmaktadır.

İGDAŞ abonesi olan ve abonelik sorgulama işleminde bulunmak isteyen her tüketici, İGDAŞ’ın hizmete koymuş olduğu ve https://internetsubesi.igdas.com.tr/AboneDurumSorgulama.aspx adlı adres ile hizmet veren sistem ile kolay ve hızla sorgulama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Tesisat no ve daire no gibi bilgilerin girildiği sorgulama sayfasına ek olarak bir de ekranda bulunan güvenlik kod sayıları girilmektedir. Bunun sonucunda aboneliğe ve abonelik durumuna dair güncel bilgiler ortaya çıkmakta ve aboneyi bilgilendirmektedir.

İGDAŞ abonelerine kolaylıklar sunan ve online destekli hizmetler veren uygulamalar sayesinde, abone sorgulama ve abonelik durum bilgisi öğrenme işlemleri hız kazanmakta ve pratik bir hal almaktadır.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi