Arsa Sorgulama Kocaeli

Arsa Sorgulama Kocaeli

            Ülkenin her hangi bir il sınırlarında olan bir arsanın e devlet veya Tapu Kadastro Genel Müdürlüğünden imar, vergi, tapu vs durum sorgulaması yapılabilir. Örneğin Ankara il sınırları içinde bir arsa almak istiyorsanız ve arsa parsel sorgulama ankara işlemi ile arsaya ilişkin, imar, tapu, vergi durumunu öğrenmek istiyorsanız, www.parselsorgu.tkgm.gov.tr Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün resmi linkine girerek sorgulama başlığı altından yapabilirsiniz.

Linke girdiğinizde İl, İlçe, Mahalle Köy, Ada ve Parsel numaralarını ilgili bölümlere girerek sağ alttaki sorgulama tuşuna basarak söz temsil arsa parsel sorgulama kocaeli ilindeki bir arsaya ilişkin tapu, imar, vergi değeri, haciz durumu vs bilgilerine ulaşırsınız.

Aynı işlemi e devlet kapısından www.turkiye.gov.tr/imar-sorgulama linkine girip İl, ilçe, mahalle, Ada ve parsel numaralarını yazarak ta yapabiliriz. Yapmanız gereken önce E devlete TC kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak girmek şarttır. Konya il sınırlarında arsa parsel sorgulanama konya ilindeki arsanın imar detayını alırsınız. Sorgulamalar ilçe belediyelerinin resmi siteleri üzerinden e imar bölümünden aynı bilgiler girilerek de yapılabilmektedir.

Aramalar:

kocaeli şehir rehberi ada parsel,kocaeli şehir rehberi parsel sorgulama

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi