Arnavutköy Belediyesi E İmar Durumu Sorgulama

Arnavutköy Belediyesi E İmar Durumu

İmar belediyecilik hizmetlerinde öncelikle hükümetin kentler için merkezden belirlediği imar planları ki bunlar 1/250.000 ölçekli ana planlarına uygun olarak şehir ve ilçe belediyelerinin inşaat izni verilen alanlarda uygulayacakları ölçülere denir. İstanbul’ un şirin ilçesi arnavurköy belediyesi e imar durumu belediyenin resmi sitesi olan www.arnavutkoy.bel.tr adresinden yapılabilir.

www.arnavutkoy.bel.tr resmi sayfanın E BELEDİYE başlığı altında Kent Rehberi, Vergi Ödeme, E Beyanname, Şikayet ve Öneri, Evlendirme ve İmar Durumu alt başlıkları vardır. Satın alacağınız gayrimenkule ilişkin arnavutköy e imar durumu bu son balık altından sorgulanır.

www.belnet.arnavutkoy.bel.tr/imardurumu/index.aspx linkine girdiğinizde imarı sorgulanacak arsa veya binaya ilişkin Mahalle, Sokak, Kapı No bölümlerini seçiniz. Daha sonra aranacak yerin ada ve parsel numarasını yazınız. Ada numarasını ‘15/155’ gibi tırnak içine alarak yazınız. Ada numarası olmayan parsel numaralarını başına sıfır koyarak ‘0/155’ şeklinde yine tırnak içinde yazınız. Ara tuşuna bastığınızda arnavutköy e imar sorgulama işlemini tamamlamış olursunuz.

 

Aramalar:

arnavutköy belediyesi imar durumu sorgulama,e imar arnavutköy

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi