Arkas Konteyner Sorgulama

Arkas Konteyner Sorgulama

Arkas 1902 de Gabriyel J.B. Arkas tarafından Osmanlının Avrupa’ ta açılan kapısı İzmir de önce ithalatçı 1944 de de ihracat şirketi olarak kuruldur. Bugün dünyanın her yerine deniz, kara ve hava taşımacılığı yapan kuruluş 2000 yılında 62 şirketin bir çatı altında toplandığı bir holding halini aldı.  www.arak.com.tr adresinden yaptırdığınız tüm işlemler için arkas konteyner sorgusu işlemini yapabilirsiniz.

www.arkasline.com.tr/konteyner_takip.html  sitesinden arkas koteyner sorgulama işlemi yapılır. Açılan sorgu ekranı Container No, Booking No, B/ L No alt seçeneklerinden oluşur. Bu seçeneklerden Container No seçeneğini seçip, konteyner numarasını yazdıktan sonra sorgula tuşuna basınız.

    www.arkasline.com.tr/konteyner_takip.htm  resmi sayfasından Booking No arkas line konteyner sorgulama yaparken sizin verdiğiniz konteyner siparişinin referans numarasıdır. Bu numara ie sipariş ettiğiniz konteynerin doğru olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca hangi bün ve hangi tarihte sizde olacağını bunun siparişinize uygun olup olmadığını görebilirsiniz.  B / L seçeneği hem konteyner no hem de sipariş no sunu girerek sorgulama yapabileceğiniz bölümdür.

 

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi