Aras Kargo Sorgulama

Aras Kargo Sorgulama

Aras kargo Türkiye’ nin Celal Aras tarafından 1979 da ilk kurulan kargo firmalarından biridir. 13 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 844 şube, 3000 araçtan oluşan filo, yaklaşık 10 bin çalışanı ile her ay 12 milyon insana hizmet vermektedir. Firmanın resmi internet sitesi olan www.araskargo.com.tr adresinden yaptırdığınız tüm işlemler için aras kargo sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

www.araskargo.com.tr/web_18712_1/functions.aspx sitesinden aras kargo atf no sorgulama işlemi yapılır. Açılan sorgu ekranı sizden irsaliye bilginizi veya kargo takip numaranızı girmenizi ister. Bu bilgileri giriş yapıp sorgula butonuna basmanız yeterlidir. Eğer bir e – ticaret firması iseniz e – ticaret sipariş takip kısmına girip aynı sorgulamayı yapabilirsiniz. Kargonuzun an itibari ile nere ve hangi pozisyonda olduğunu, teslim edilip edilmediğini, edilmedi ise neden edilmediğini öğrenebilirsiniz.
resmi sayfasından Kargom Nerede uygulaması ile aras kargo sorgulama isimle yapılabilmektedir. İlgili linke isim soy isim veya müşteri takip no girilerek sorgula tuşuna basınız. Kargonuzun dağıtım, aktarma merkezi veya şubede bilgilerini, teslimat bilgilerini vs öğrenebilirsiniz.

Aramalar:

aras kargo takip no nasıl girilir,aras kargo isimle takip,aras kargo takip isimle sorgulama

One thought on “Aras Kargo Sorgulama

  1. Merhaba kargom nerde?

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi