Araç Vergi Borcu Sorgulama

Hızına yetişilmeyen tek şey zaman      

Hayat öyle yoğun ki, hafta sonu planı yapalım, hafta içi çalışıyorum derken zamanın nasıl geçtiğini takip etmekte zorlanıyorsunuz. Sene olmuş 2015 hatta ilk 6 ayı geçip gitmiş bile. Neden bunları anlattığıma gelince, bu yoğun koşturmanın içinde birçok şeyi atlayabiliyoruz. Hele ki her gün trafikte olan araç sahipleri için ufak bir hatırlatmam olacak. Araç vergi borcu sorgulama, maliye ile sorun yasamayın. Acaba arabamın vergisini ödemiş miydim ya da borcumun ödeme tarihim geldi ne yapmalıyım vaktimde kalmadı diye düşünmenize gerek yok. Oturduğunuz bu bilgisayarın başından http://maliyesorgulama.com/taxonomy/term/20 linkini kullanarak ödemenizi yapmanız mümkün.

Gecen seneye ait bir borcunuz var ise ve siz bunun miktarını hatırlamıyor iseniz yine aynı şekilde bilgisayarın basına geçip, araç vergi borcu sorgulama 2014 için https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/template.jsp?page=IVD_MBBS_SORGU_LOGIN_AC linkini kullanarak yapabilirsiniz.

Hatta araç 2 sene öncesine gidelim. Yani arac vergi sorgulama, 2013 için de https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/template.jsp?page=IVD_MBBS_SORGU_LOGIN_AC bu linki kullanabilirsiniz. Teknolojinin be denli hızla geliştiği günümüzde vergi ödemek için zaman bulamıyorum diye bir kavram ortadan kalktı. Geçtiğimiz seneler için dahi tüm borçlarımızı online olarak ödeyebiliyoruz.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi