Araç Sorgulama Avea

Araç Sorgulama Avea

İnternetin cep telefonlarında kullanılması ile birlikte pek çok bilgiyi bir kısa mesaj ile servis sağlayıcımızdan öğrenebiliriz. Bu konulardan biride satın alacağınız bir aracın daha önce bir kazaya karışıp karışmadığı ile ilgili olarak araç sorgulaması yapmaktır. Servis sağlayıcılardan biri olan araç sorgulama sms avea için HASAR boşluk HASAR PLAKA NO yazıp 5664 e kısa mesaj atmanız yeterli. 4 TL servis ücreti ödeyerek hasar, araç detay, parça detay, tutanak, trafik ceza, kasko ve mağdur belgesiwww.avea.com.tr/web/Servisler/MuzikEglenceVeIcerik/Icerik/MobilBilgi/Hasarli_Arac_Sorgulama_Servisi adresinden nasıl yapılacağının ayrıntılarını görebilirsiniz.

Tüm servis sağlayıcılardan satın alacağınız araca ait her türlü bilgiyi aynı yoldan Kısa mesaj atarak alabilirsiniz.   Turkcell den  http://www.turkcell.com.tr/servisler/mobil-hasar-sorgulama adresinden araç sorgulama sms turkcell için detayları alabilirsiniz. 5664 e aracın plakasını kısa mesaj atarak hasar geçmişini aracın plakası değişse bile alabilirsiniz. Aynı şekilde şasi no ile HASAR boşluk şasi no yazarak alabilirsiniz. Kaza tespit tutanağı için KTT boşluk Plaka ile kazaya karışanlar ve kusur oranlarının detayını, bu sorgulama KTT boşluk TC kimlik no ile de yapılabilir. Tramer numarası üzerinden KTT boşluk Tramer numarası yazarak da sorgulama yapabilirsiniz. TRFİK boşluk plaka numarası veya KASKO boşluk plaka numarası yazarak poliçe sorgulamasını, Trafik ve kasko sorgulamasının şirket kodu, acente no, Poliçe no, Yenileme no işlemlerini plaka veya şasi numarası ile yapabilirsiniz. Kazada mağdur olanın hasarı hangi sigorta şirketinden alacağını MAĞDUR boşluk plaka yada şasi no yazarak alabilirsiniz. Parça değimi için PARÇA boşluk Hasar tarihi, Detaylı eksper numarasını DETAY boşluk PLAKA NO yazarak öğrenebilirsiniz.

Vodafone http://www.vodafone.com.tr/ araç sorgulama sms vodafone bölümünden detayları alabilirsiniz. KAZA boşluk plaka yada şase no yazıp 5664 e kısa mesaj atarak kaza detaylarını, KASKO veya TRAFİK boşluk plaka yazarak kasko detaylarını, MAĞDUR boşluk ile ödeyecek sigorta şirketi detaylarını, Kaza tespit tutanağı için KTT boşluk plaka no, parça değişimi için PARÇA boşluk plaka no, eksper raporu için DETAY boşluk plaka veya şasi no yazarak alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi