Allianz Sigorta Poliçe No Sorgulama

Allianz Sigorta Poliçe No Sorgulama

Sigortacılık basit bir tarif ile beklenmedik durumlara karşılık kişinin kendini güvence altına almasıdır. Bu sistem zaman ile değişen ihtiyaçlara göre emeklilik, sağlık, trafik, kasko, kaza, afet, yangın vs gibi değişik ürünler ile hizmet vererek gelişmiştir. Allianz sigorta 1923 te İtalyan sigorta şirketi olan RAS tarafından kurulmuştur. Türkiye de Şark Sigorta ismi ile faaliyet gösteren kuruluş 2011 tarihinde Koç gurubu ile birleşmiştir. Hizmetine Koç Allianz adı ile devam etmektedir. Firmadan yaptırdığınız bir poliçenin durumunu allianz sigorta sorgulama işlemini kuruluşun resmi sitesi olan www.police.allianz.com.tr/login.aspx linkine girerek öğrenebilirsiniz.

www.police.allianz.com.tr/login.aspx ana sayfasında poliçe numarasını, TC Kimlik veya vergi numarasını, linke üye olur iken aldığınız şifreyi, ekrandaki güvenlik kodunu girip allianz sigorta poliçe sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

www.allianzsigorta.com.tr/tr/online-islemler adresinden poliçe numarasını unuttuğunuz bir poliçenin allians sigorta poliçe no sorgulama poliçenizin çeşidini seçip TC kimlik veya vergi numaranızı girerek yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi