Allianz Sigorta Kasko Hasar Sorgulama

Allianz Sigorta Kasko Hasar Sorgulama

Allianz sigorta 1923 te İtalyan sigorta şirketi olan RAS gurubunun bir şirketidir. Türkiye de aynı tarihten itibaren Şark Sigortayı kurmuştur. Şirket 2011 tarihinde Koç gurubu ile birleşerek Hizmetine Koç Allianz adı ile devam etmektedir. Araç sigortaları, Ev sigortaları, Özel sağlık sigortaları, Sorumluluk sigortaları, İşyeri sigortaları, Seyahat ve Yat sigortaları başlığı altında hizmet vermektedir. Seçilen hizmetin kapsamına göre ve hizmet alınan ürünün içeriğine göre prim ödenir. Bu hizmet için imzalana sözleşmeye poliçe denir. Aracınızı firmadan yaptırdığınız bir kasko poliçenin durumunu allianz sigorta kasko hasar sorgulama işlemini kuruluşun resmi sitesi olan www.hasar.allianz.com.tr  linkine girerek öğrenebilirsiniz.

www.hasar.allianz.com.tr ana sayfasında poliçe numarasını, hasar dosya numarasını güvenlik kodunu girip allianz sigorta araç hasar sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

www.allianzsigorta.com.tr/tr/online-islemler adresinden dosya numarasını unuttuğunuz bir poliçenin allians sigorta kasko hasar dosya sorgulama dosya türünü ve poliçe numarasını girerek dosyanın o anki durumunu öğrenebilirsiniz.

Aramalar:

https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1821 qElVIvvA7xDLTGEgAc13vZrfyuXRBJqYvh9-CMUfdf2rSbDWpWPHNKwkMxH1auDx 60116999dc7f6f5e42d83ef77e2a3f4fdf6e4ca0&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi