Allianz Sigorta Kasko Hasar Sorgulama

Allianz Sigorta Kasko Hasar Sorgulama

Allianz sigorta 1923 te İtalyan sigorta şirketi olan RAS gurubunun bir şirketidir. Türkiye de aynı tarihten itibaren Şark Sigortayı kurmuştur. Şirket 2011 tarihinde Koç gurubu ile birleşerek Hizmetine Koç Allianz adı ile devam etmektedir. Araç sigortaları, Ev sigortaları, Özel sağlık sigortaları, Sorumluluk sigortaları, İşyeri sigortaları, Seyahat ve Yat sigortaları başlığı altında hizmet vermektedir. Seçilen hizmetin kapsamına göre ve hizmet alınan ürünün içeriğine göre prim ödenir. Bu hizmet için imzalana sözleşmeye poliçe denir. Aracınızı firmadan yaptırdığınız bir kasko poliçenin durumunu allianz sigorta kasko hasar sorgulama işlemini kuruluşun resmi sitesi olan www.hasar.allianz.com.tr  linkine girerek öğrenebilirsiniz.

www.hasar.allianz.com.tr ana sayfasında poliçe numarasını, hasar dosya numarasını güvenlik kodunu girip allianz sigorta araç hasar sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

www.allianzsigorta.com.tr/tr/online-islemler adresinden dosya numarasını unuttuğunuz bir poliçenin allians sigorta kasko hasar dosya sorgulama dosya türünü ve poliçe numarasını girerek dosyanın o anki durumunu öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi