Allianz Kasko Hasarlı Araç Sorgulama

Allianz Kasko Hasarlı Araç Sorgulama

 

Allianz sigorta 1923 te yabancı bir yatırımcı olan İtalyan RAS şirketi tarafından Osmanlı topraklarında sigortacılık faaliyeti yapmak üzere Şark Sigorta adı ile kuruldu. 2011 yılında Koç gurubu tarafından satın alındıktan sonra Koç Allianz oldu. Araç sigortaları, Ev sigortaları, Özel sağlık sigortaları, Sorumluluk sigortaları, İşyeri sigortaları, Seyahat ve Yat sigortaları ürünlerini satmaktadır. Satın alıp poliçe imzaladığınız ürün ve hizmetin kapsamına göre ve hizmet alınan ürünün içeriğine göre prim ödenir. Bu hizmet için imzalanan sözleşmeye poliçe denir. Aracınızı ile kaza yapmış ve hasar sorgulama allianz araç  sorgulama işlemini kuruluşun resmi sitesi www.hasar.allianz.com.tr  linkine girerek poliçe numaranız üzerinden öğrenebilirsiniz.

www.otohasar.allianz.com.tr  ana sayfasında kullanıcı adı, şifreniz, kurum kodu ile girip allianz eksper sorgulama arama işlemini tamamlayarak öğrenebilirsiniz. Bu ilemler için önceden isteye üye olma işlemini tamamlamış olmalısınız.

www.hasar.allianz.com.tr adresinden imzaladığınız bir poliçenin allianz poliçe sorgulama dosya türünü ve poliçe numarasını girerek dosyanın o anki durumunu öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi