Allianz Hasar Sorgulama

Allianz Hasar Sorgulama

 

Allianz sigorta 1923 te yabancı bir yatırımcı olan İtalyan RAS tarafından kuruldu. Türkiye de Şark Sigorta olarak işlem yaptı. 2011 yılında Koç gurubu tarafından satın alındıktan sonra Koç Allianz adı ile hizmetine devam etmektedir. Araç sigortaları, Ev sigortaları, Özel sağlık sigortaları, Sorumluluk sigortaları, İşyeri sigortaları, Seyahat ve Yat sigortaları ürünlerini satarak hizmet vermektedir. Satın alıp poliçe imzaladığınız ürün ve hizmetin kapsamına göre ve hizmet alınan ürünün içeriğine göre prim ödenir. Bu hizmet için imzalanan sözleşmeye poliçe denir. Aracınızı ile kaza yapmış ve hasar sorgulama allianz hasar sorgulama işlemini kuruluşun resmi sitesi olan www.hasar.allianz.com.tr  linkine girerek poliçe numaranız üzerinden hasarlı araca ait detayları öğrenebilirsiniz.

www.hasar.allianz.com.tr ana sayfasında poliçe numarasını, hasar dosya numarasını güvenlik kodunu girip allianz araç hasar sorgulama arama işlemini tamamlayarak öğrenebilirsiniz.

www.hasar.allianz.com.tr adresinden imzaladığınız bir poliçenin allians hasar sorgulama dosya türünü ve poliçe numarasını girerek dosyanın o anki durumunu öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi