Aile Hekimine Dakikalar İle Randevu

AİLE HEKİMİNE DAKİKALAR İLE RANDEVU

Birçok kamu ve özel birimlerde yaşanan başlıca sorunlardan biri; işlem yapılırken bekledikçe size gelmez gibi görünen bekleme sorunudur. Gelişen uygulamalar sıra bekleme probleminin en çok yaşandığı yer olan sağlık kuruluşlarında da joker haline gelmektedir.  Aile hekimi sorgulama, randevu alma gibi işlemler sağlığını koruyan, takip eden tüm insanların nasıl yapıldığını şiddetle bilmesi gereken bir konudur.

Sağlık sonra da olsa olur, bugün değil yarın ya da biraz işim var başka zaman diyerek erteleyebileceğiniz bir kavram değil bunun önemini bilmek çok önemli bir noktadır. Aile hekimi sorgulama Konya‘ da ikamet etmekteki tüm vatandaşlar için  https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ resmi sitesine giriş yapıp sayfada herkesin görebileceği büyüklükte olan randevu al seçeneği üzerinden randevu sistemine giriş yaparak tek seferlik üyelik oluşturabilir ve randevunuzu akabilirsiniz.

Bu sistemde, aile hekimliği randevu sorgulama seçeneği ile de aldığınız randevuyu işlenmiş olarak sistemde detaylı inceleme, tarihini değiştirebilme ya da iptal edebilme hizmeti de sunulmaktadır. Bu sayede sağlık hizmetlerinin yönlendirici nitelikte rehber olan sistemlerde faydalanabileceğiniz her hizmeti takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi