African Mangosu Hologram Sorgulama

African Mangosu Hologram Sorgulama

            Son yıllarda bir çok ürünlerinin taklitlerinin çıkması orijinal ürün sahiplerinin tüketiciye ürünün yalnıza kendisine ait olduğunu ispat edecek özel etiketler hazırlamasına dönük çözümler üretmeye itmiştir. İşte bu çözümlerden biride Hologram etiket denen özel bir metottur.  Hologram etiketler özel bir holografik tasarım ile ve özel cihazlarda üretilip basıldığından taklidi nede ise imkansız hale getirmiştir.  Bu etiketleme şeklinin en çok kullanıldığı alan beslenme desteği olarak kullanılan kür ve hap şeklinde üretilen mamullerin kutularının üzeridir. Söz gelimi bir african mangosu hologram sorgulama isterseniz http://www.hologramsorgulama.com/ adresinden yapabilirsiniz.

Hologram etiketin uygulandığı mango Afrika kökenli bir meyvedir. Bu meyvenin Amerika kökenlileri de vardır ancak pek tercih edilmemektedir. Kutularda ve tablet halinde satılan african mangostana plus hologram sorgulama sayfasına adınızı soyadınızı, ürünü aldığınız yeri, e posta adresinizi, ürünün adını yazarak sorgulama yapabilirsiniz.

Afrika kökenli mangonun tablet halinde satılan kutularındaki african mangostana hologram sorgulama www.african-mango.resmi-sitesi.com adresinden de yapılabilmektedir. Siteye ad, soyad, e mail adresi ve telefon numaranızı yazdığınız da size dönüş yapılmaktadır.      

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi