Aerobilet Bilet Sorgulama

Aerobilet Bilet Sorgulama

Yurt içi veya yurt dışı seyahatlerini uçak ile yapmak isteyen insanlar en uygun fiyattan ve istedikleri saatte bunu gerçekleştirmek isterler. Bütün şirketlerin kendi siteleri veya genel sorgulama siteleri üzerinden yerli veya yabancı uçuş firmalarına ait fiyat ve uçuş bilgilerini öğrenebiliriz. Bu işlemi yani aero bilet sorgulama yapmanız gerek ilgili siteler ile olabileceği gibi www.aerobilet.com.tr linki üzerinden yapılabilir.

İlgili linkten aerobilet bilet sorgulama ana sayfasındaki bölümler doldurularak gereken bilgileri alabilirsiniz. Ana sayfada uçuşun gidiş veya dönüş olup olmadığı, nereden nereye uçulacağı, gidiş-dönüş alınacak ise gidiş-dönüş tarihi, eğer sadece gidiş yapılacak ise gidiş tarihi, kaç kişinin uçacağı ve bu kişiler içinde kaç tanesinin 9 yaşından küçük olduğu belirtilip sorgula demeniz arama işlemi için yeterlidir.

Uçuş ve fiyat bilgilerini aerobilet sorgulama işlemini tamamladığınız ekrandan bileti rezerve ettirmeniniz veya satın almanız mümkündür. Rezerve ettirilecek veya satın alınacak biletlerin sahiplerinin adı, soyadı, TC kimlik no, adres bilgisi, e posta adresi girildikten sonra işlem tamamlanır.

Aramalar:

aerobilet bilet sorgulama,aerobilet pnr sorgulama,aerobilet sorgulama pnr ile

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi