ADSL Tarife Öğrenme

ADSL Tarife Öğrenme

Adsl hizmet sözleşmesi firma tarafından tarif edilmiş tarifeler üzerinden olmaktadır. Kendinizin belirlediği tarifeler ile ttnet adsl hizmetine ait adsl tarife öğrenme ttnet sağlayıcının www.ttnet.com.tr linkinden yapılır. Linke e posta adresi, şifre ve ekrandaki kodu girerek ana sayfaya giriş yaptıktan sonra tarifeler bölümü alt başlığından kurumun tanımladığı sınırlı ve sınırsız tarife bilgilerinin ödeme miktarlarını, kotalarını, abonelik şartlarını öğrenebilirsiniz.

Eğer bir abone tarife değişikliği yapmak ister ise adsl tarife sorgulama ttnet https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/login.do kuruluşun sitesi üzerinden gerçekleştirir. İlgili linke e posta adresiniz ve şifreniz bütün tarifelere ait fiyat ve abonelik şartlarını detaylı olarak öğrenebilir ve abonelik talebinde bulunmak mümkündür.

Adsl hizmetini ttnet den almak isteye kişiler www.ttnet.com.tr adsl tarife öğrenme bölümleri abonelere tüm vergiler içinde olmak üzere farklı kullanım kotaları çerçevesinde fiyat bilgisi görülmektedir. Arzuladığınız tarifeyi seçtikten sonra ve seçilen kota veya sınırsız uygulama kapsamına uygun abonelik sözleşmesini imzaladıktan sonra adsl hizmetiniz başlamış olur.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi