ADSL Sorgulama

ADSL Sorgulama

ADSL bizlere internet bağlantısı hizmeti veren kuruluştan alınan kullanım sınırları ve hizmetlerinin adıdır. Kullanıcı sınırlı veya sırsız kullanımı başlığında ve indirme hızına bağlı olarak interneti kullanır. Bütün servis sağlayıcılar anlaşama hızınızın ortalama olarak yaklaşık on katı kadar indirme ve yükleme hızı sağlarlar. Kullanıcının abonelik koşulları sınırsız kullanıcı ile limit aşımı diye bir durum söz konusu olmaz. Limitli kullanıcı ise her GB için anlaşama tarifesi üzerinden faturalandırılır.  TTNET kullanıcıları adsl kota sorgulama ttnet araştırması için www.adslkota.turktelekom.com.tr/adslkota/login_tr.jsp linkine girerek kullanıcı adı, şifre, ekranda verilen güvenlik kodu bilgilerini girip sorgulama tuşuna basarak işlem yapabilirler.

Superonline kullanıcıları adsl kota sorgulama süperonline hizmetini www.adslteknikservis.com/default.asp?sayfa=superonline_adsl_kota   linki üzerinden cep telefonu, E posta, Adsl ses hizmet bilgileri ile müşteri numarası ve şifrelerini girerek alabilirler.

D smart smile kullanıcısı iseniz asdl kota sorgulama smile bilgilerinize www.dsmart.com.tr/?login=true&ReturnURL=/Online-Islemler%3fReturnURL%3d%2fOnline-Islemler%2fKota-Sorgulama%2f   linkine girip e posta adresinizi ve şifrenizi açılan ekrana yazdıktan sonra sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi