ADSL No Sorgulaması

ADSL No Sorgulaması

İnternet servis hizmetini size sunan sağlayıcıların ilgili linklerine girerek her türlü hizmeti alabilirsiniz. Abonelik numaranızı, faturalarınız sorabilir otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.  Bütün hizmet verenlerin ilgili siteleri müşterilerini aradıkları işlemi kolayca yapmasını sağlayan adsl kullanıcı sorgulama ekranı üzerinden sorgulama olanağı sağlamıştır. Bu ekrana genellikle müşteri numaranız ve size verilen şifre ile giriş yaptıktan sonra aranan hizmete ilişkin detay alt başlıklar üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Adsl no sorgulamayı Tük Telekom aboneleri adsl no sorgulama türk telekom linki olan http://www.ttnet.com.tr/Sayfalar/Ana-Sayfa.aspx girerek yaparlar. Dilerler ise 444 0 375 numaralı müşteri hizmetlerini arayıp yapabilirler. Linke müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yapmanız detay bilgi almanız için yeterli olacaktır.

Bütün kullanıcıların adsl no sorgulama numarası vardır. Bu numara abonelik sözleşmesi yapılır iken size verilir. Sözleşmenizin üzerinde yazan numara ile sağlayıcınızın sitesine girerek fatura bilgi, tarife bilgi, tarife değiştirme, fatura ödeme gibi tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Servis hizmetlerinin tamamı ücretsiz olup aynı hizmetleri müşteri hizmetlerini telefon ile arayarak almanızda mümkündür.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi