Adsl Kota Sorgulama Sayfası

ADSL KOTA SORGULAMA SAYFASI

 

İnternet; günümüzde geliştirilen belirli hizmetler ve çeşitli seçenekler sayesinde, her bütçeye uygun ADSL  hizmetleri alınarak, gerek iş gerekse eğlence için yoğun biçimde kullanılmaya başlandı. ADSL hizmetleri; kullanıcılara kotalı ve kotasız seçenekler sunuyor. Özellikle kotalı ADSL hizmeti alanların, sık sık kotalarını kontrol etmeleri gerekiyor. ADSL kota sorgulama sayfası; bu kontrolü yapmanın en kolay yolu.

https://adslkota.turktelekom.com.tr/adslkota/login_tr.jsp adresine tıkladığınızda açılan sayfaya, ilk abone olduğunuzda size verilen kullanıcı adı ve şifreniz ile, güvenli kodu girdikten sonra, karşınıza çıkan kullanım sözleşmesini onaylayıp, kota bilgilerinize ulaşabilirsiniz. ADSL kota sorgulama kullanım bilgileri, sözleşmenizde belirtilen; kullanıcı adınız ve şifreniz gibi bilgilerdir.  Limitli bir tarifedeyseniz, kotanızı kolayca izleyebilirsiniz.

ADSL kota sorgulama bilgilerimi unuttum, ne yapmalıyım diyenler arasındaysanız başka       bir yöntemle kotanızı sorgulayabilirsiniz. Eğer daha önce TTNET tek şifre almışsanız, https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/login.do adresine tıklayarak, TTNET online işlemler sayfasına gidip, ttmail e-posta adresiniz ve tek şifrenizle giriş yapıp durumunuzu görebilirsiniz. Ancak, tek şifreniz de yoksa, 444 0 375 TTNET ADSL müşteri hizmetlerinden hem unuttuğunuz bilgileri hem de kota durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi