ADSL Fatura Sorgulama

ADSL Fatura Sorgulama

İnternet bağlantımızı sağlayan kuruluşlar ile servislerinden faydalandığımız sözleşme kapsamında ve sözleşmede belirtilen limitler veya sınırsız kullanım dahilinde bir bedel öderiz.  Belirli bir limit ile abonelik sözleşmesi yapanlar limit aşımlarında ise her GB için sözleşmede belirtilen tarife baz alınarak aşım fiyatı faturalandırılır.  TTNET kullanıcıları adsl fatura sorgulama yapacaklar ise http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/faturaislemleri/Sayfalar/Faturanizi-Odeyin.aspx linkine girerek öğrenebilirler.

Yukarıdaki linkten adsl no ile fatura sorgulama işlemi yaptığınızda ekrana fatura bilgileri ve dökümleri gelmektedir. TTNET bilgilendirme servisine faturalarınızı e posta adresinize göndermesini talep ederek fatura takibi yapabilir, aynı adres üzerinden ttnet hesap no seçeneğinden hesap numaranızı yazarak ödeme emri verebilirsiniz.

D smart smile abonesi olanlar ise asdl smile fatura sorgulama bilgilerine http://www.limitsizinternet.com/default.asp?sf=smile_adsl_fatura_sorgulama linkine e posta adresleri ve kendilerine verilen şifre ile giriş yaparak öğrenebilir arzu ettikleri takdirde kredi kartı ile aynı adresten ödeme yapabilirler. Faturalarının e posta adresine düzenli olarak gönderilmesini isteyebilirler.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi