Adanalılar Dosya Sorgulamalarınızı Kolayca Yapın

ADANALILAR DOSYA SORGULAMALARINIZI KOLAYCA YAPIN

Adana da yaşayan ve bu ilde çeşitli yargı bağlantıları olan kişiler, adliye binalarına gidip zaman harcamak ve memurları meşgul etmek yerine, Adana adliyesi dosya sorgulama işlemlerinden rahatlıkla yararlanabilirler. Adana Adliyesinin gayet kapsamlı ve ayrıntılı şekilde hazırlanmış bir internet sitesi bulunmaktadır. Site üzerinden, adli teşkilat hakkında tüm bilgileri edinebilir, duyurular ve etkinlikleri öğrenebilir, elektronik yani e imzanızı kullanarak da kayıtlarınıza ve bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Mahkemeler, ceza evleri ve icra daireleri olarak tüm kurumların bilgilerine ulaşabilirsiniz. Adana adliyesi mahkeme sorgulama işlemleri e imza ile son derece kolaydır. E imza almak için ptt şubelerinden ya da internet sistemi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bilgilerinize ulaşmak için Ulusal yargı ağı projesi olan UYAP sisteminden yararlanabilirsiniz. Uyap sisteminde, avukat, hakim ve savcı, adli personel, bilirkişi ve vatandaş giriş sistemi bulunmaktadır. Sistem üzerinden hakkınızdaki tüm adli gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Adana adliyesi sorgulama yapmak internet üzerinden son derece kolay. Hakkınızdaki gelişmeleri anlık olarak takip edin ve hak kayıplarınızın önüne geçin.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi